Node Weights (8.x-2.7) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
