Node Weights (8.x-2.7) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
