Node Weights (8.x-2.7) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
