Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Access control
ar: صلاحيات الوصول

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: View
ar: عرض

en: User
ar: المستخدم

en: Role name
ar: اسم الدور

en: Role
ar: الدور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Show
ar: عرض

en: is
ar: يكون
