Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: is
bs: je
