Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Role name
dz: ལས་འགན་གྱི་མིང་།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Show
dz: སྟོན།

en: is
dz: འདི་
