Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Access control
fi: Pääsynhallinta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Role name
fi: Roolin nimi

en: Role
fi: Rooli

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Show
fi: Näytä

en: is
fi: on
