Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Users
ga: Úsádeoirí
