Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Role name
ne: भूमिका नाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: is
ne: छ
