Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: View
th: ดู

en: Role name
th: ชื่อของระดับผู้ใช้

en: Show
th: แสดง

en: is
th: คือ
