Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: View
az: Görünüş

en: User
az: İstifadəçi

en: Role name
az: Rol adı

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Show
az: Göstər

en: Role settings
az: Rol parametrləri
