Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: View
fil: Tingnan

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: is
fil: ay
