Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Author
it: Autore

en: Access control
it: Controllo accessi

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: View
it: Visualizza

en: User
it: Utente

en: Role name
it: Nome del ruolo

en: Role
it: Ruolo

en: Users
it: Utenti

en: Show
it: Mostra

en: Role settings
it: Impostazioni del ruolo

en: is
it: è
