Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: Role name
jv: Jeneng parāgā

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Show
jv: Kétoknā
