Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Show
lt: Rodyti

en: Role settings
lt: Rolių nuostatos

en: is
lt: yra
