Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: View
lv: Skatīt

en: User
lv: Lietotājs

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Role
lv: Loma

en: Users
lv: Lietotāji

en: Show
lv: Rādīt

en: Role settings
lv: Lomu iestatījumi

en: is
lv: ir
