Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Weight
tr: Ağırlık

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Role name
tr: Rol adı

en: Role
tr: Rol

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Show
tr: Göster

en: Role settings
tr: Rol ayarları

en: is
tr: =
