Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Weight
cy: Pwysau

en: View
cy: Gweld

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Role name
cy: Enw swyddogaeth

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: is
cy: yn
