Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Role name
he: שם תפקיד

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Show
he: הצג

en: Role settings
he: הגדרות תפקיד

en: is
he: הוא
