Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Access control
ka: წვდომის კონტროლი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Role name
ka: როლის სახელი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Show
ka: ჩვენება

en: is
ka: არის
