Nodeaccess (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Role name
km: ឈ្មោះ​តួ​នាទី

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: is
km: ជា
