Nodeaccess (2.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Role name
ku: ناوی ڕۆڵ

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Show
ku: پیشانبدە

en: is
ku: یەکسانە بە
