Nodeaccess (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Role name
te: పాత్ర పేరు

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Show
te: చూపించు
