Nodeaccess (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Role
hy: Դեր
