Nodeaccess (8.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Role
gu: હોદો

en: Alias
gu: ઉપનામ
