Nodeaccess (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Access control
ta: அணுகல் கட்டுப்பாடு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: View
ta: பார்

en: User
ta: பயனர்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Alias
ta: மாற்றுவழி
