Nodeaccess (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Weight
bn: ভর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী
