Nodeaccess (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: View
os: Фенд
