Nodeaccess (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
