Nodeaccess (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Role
af: Rol
