NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (83 entries)

en: Title
af: Titel

en: Add space
af: Voeg spasie by

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Confirm
af: Bevestig

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Project
af: Projek

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: Picture
af: Prentjie

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Time zone
af: Tydsone

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Authored by
af: Geskep deur

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Other
af: Ander

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Authored on
af: Geskep op

en: Languages
af: Tale

en: Workflow
af: Werksvloei

en: First day of week
af: Eerste dag van die week

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord

en: Translations
af: Vertalings

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Hits
af: Treffings

en: Default time zone
af: Verstek tydsone

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
