NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (112 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Add space
be: дадаць прабел

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Database
be: База дадзеных

en: Never
be: Ніколі

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Count
be: Колькасць

en: API Key
be: Ключ API

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Authored by
be: Аўтар:

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Authored on
be: Дата:

en: Key
be: Ключ

en: Languages
be: Мовы

en: Workflow
be: Плын працы

en: First day of week
be: Першы дзень тыдню

en: No statistics available.
be: Няма даступнай статыстыкі.

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Translations
be: Пераклады

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Hits
be: Хіты

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Select
be: Выбраць

en: Menus
be: Меню

en: Default time zone
be: Прадвызначаны часавы паяс

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Language code
be: Код мовы

en: Space
be: Прабел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Check for updates
be: Праверыць наяўнасць абнаўленняў

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Bundle
be: Набор

en: Regional settings
be: Рэгіянальныя налады

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Cancel account
be: Выдаліць рахунак

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва

en: Add a new @entity_type.
be: Дадаць новы @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
be: @entity_type яшчэ не існуе. @add_link
