NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (96 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Remove
bg: Премахни

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Count
bg: Брой

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: January
bg: Януари

en: February
bg: Февруари

en: March
bg: Март

en: April
bg: Април

en: May
bg: Май

en: June
bg: Юни

en: July
bg: Юли

en: August
bg: Август

en: September
bg: Септември

en: October
bg: Октомври

en: November
bg: Ноември

en: December
bg: Декември

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Authored on
bg: Написано на

en: Key
bg: Ключ

en: Languages
bg: Езици

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: First day of week
bg: Първи ден на седмицата

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Hits
bg: Посещения

en: Select
bg: Избери

en: Menus
bg: Менюта

en: Default time zone
bg: Часова зона по подразбиране

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Language code
bg: Код на език

en: Check for updates
bg: Проверка за обновления

en: Metric
bg: Метрична

en: Regional settings
bg: Регионални настройки

en: Default country
bg: Държава по подразбиране

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
