NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Picture
br: Skeudenn

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
