NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (33 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Picture
ht: Foto

en: User
ht: Itilizatè

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: author
ht: otè

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Default time zone
ht: Lè zòn pa defo

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: - All -
ht: - Tout -

en: Default country
ht: Peyi pa defo

en: Asc
ht: Mont
