NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (89 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Add space
ka: სივრცის დამატება

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Page
ka: გვერდი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Url
ka: ბმული

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Other
ka: სხვა

en: Role
ka: როლი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Key
ka: გასაღები

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: First day of week
ka: კვირის პირველი დღე

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Default time zone
ka: სტანდარტული სასაათო სარტყელი

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Regional settings
ka: რეგიონალური პარამეტრები
