NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (73 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Add space
kk: Ғаламды қосу

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Confirm
kk: Растау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: View
kk: Қарау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Picture
kk: Сүрет

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Count
kk: Саны

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Authored by
kk: Автор

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Other
kk: Басқа

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Add user
kk: Қолданушы қосу

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Languages
kk: Тілдер

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: No statistics available.
kk: Бір де бір статистика қолжетімді емес.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Hits
kk: Хиттер

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Default time zone
kk: Сағаттық белбеу үнсіз баптама

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Check for updates
kk: Жаңартуларға тексер

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
