NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (97 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Picture
km: រូបភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Never
km: កុំ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Count
km: រាប់

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Close
km: បិទ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Key
km: សំខាន់

en: Languages
km: ភាសា

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: First day of week
km: ថ្ងៃ​ដើម​សប្ដាហ៍

en: No statistics available.
km: គ្មាន​ស្ថិតិ ។

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Hits
km: ការ​ចុច

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Default time zone
km: តំបន់​​​ពេល​វេលា​លំនាំដើម

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Space
km: ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Check for updates
km: ពិនិត្យមើល​បច្ចុប្បន្នភាព

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Regional settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់

en: Cancel account
km: បោះ​បង់​គណនី

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
