NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (99 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Add space
ku: بۆشایی زیاد بکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Project
ku: پرۆژە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Count
ku: ژمارە

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: January
ku: ڕێبەندان

en: February
ku: ڕەشەمێ

en: March
ku: خاکەلێوە

en: April
ku: بانەمەڕ

en: May
ku: جۆزەردان

en: June
ku: پووشپەڕ

en: July
ku: گەلاوێژ

en: August
ku: خەرمانان

en: September
ku: ڕەزبەر

en: October
ku: گەڵاڕێزان

en: November
ku: سەرماوەز

en: December
ku: بەفرانبار

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Key
ku: کلیل

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: First day of week
ku: یەکەم ڕۆژی هەفتە

en: No statistics available.
ku: هیچ ئامارێک نییە.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Hits
ku: سه‌ردان

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Default time zone
ku: کات-شوێنی بنەڕەت

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Space
ku: بۆشایی

en: Check for updates
ku: پشکنینی نوێبوونەوەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Regional settings
ku: ڕێکخستنە ناوچەییەکان

en: Cancel account
ku: هەڵوەشاندنەوەی هەژمار

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
