NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (131 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Add space
lt: Pridėti tarpą

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Project
lt: Projektas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Area
lt: Plotas

en: Page
lt: Puslapis

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Never
lt: Niekada

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Count
lt: Skaičius

en: API Key
lt: API raktas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Goal
lt: Tikslas

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Users
lt: Nariai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Browse
lt: Naršyti

en: Key
lt: Raktas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: author
lt: autorius

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: All content types
lt: Visi turinio tipai

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Translations
lt: Vertimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Hits
lt: Skaityta

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Menus
lt: Meniu

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Space
lt: Tarpas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: not set
lt: nenustatyta

en: Metric
lt: Metrinė

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Variants
lt: Variantai

en: Bundle
lt: Paketas

en: + Add
lt: + Pridėti

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: The node language code.
lt: Mazgo kalbos kodas.
