NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (127 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Add space
lv: Pievienot atstarpi

en: Status
lv: Statuss

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Project
lv: Projekts

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Area
lv: Apgabals

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Never
lv: Nekad

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Count
lv: Skaits

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Authored by
lv: Autors

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: January
lv: Janvāris

en: February
lv: Februāris

en: March
lv: Marts

en: April
lv: Aprīlis

en: May
lv: Maijs

en: June
lv: Jūnijs

en: July
lv: Jūlijs

en: August
lv: Augusts

en: September
lv: Septembris

en: October
lv: Oktobris

en: November
lv: Novembris

en: December
lv: Decembris

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: Goal
lv: Mērķis

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Users
lv: Lietotāji

en: Clone
lv: Klonēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Key
lv: Atslēga

en: Languages
lv: Valodas

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: author
lv: autors

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: No statistics available.
lv: Nekāda statistika nav pieejama.

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Hits
lv: Trāpījumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Type:
lv: Tips:

en: Space
lv: Atstarpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Metric
lv: Metrisks

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Bundle
lv: Komplekts

en: - All -
lv: - Visi -

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Regional settings
lv: Reģionālie uzstādījumi

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Add a new @entity_type.
lv: Pievienot jaunu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
lv: Vēl nav neviena @entity_type. @add_link
