NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (22 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Users
mk: Корисници

en: Add user
mk: Додавање корисник

en: Menus
mk: Менија

en: - All -
mk: - Сите -
