NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (65 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Add space
mn: Хоосон зай нэмэх

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Remove
mn: Устгах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Picture
mn: Зураг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: May
mn: 5-р сар

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: First day of week
mn: Долоо хоногийн эхний өдөр

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Default time zone
mn: Үндсэн цагийн бүс

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Check for updates
mn: Шинэчлэлтийг шалга

en: Regional settings
mn: Нутгийн тохиргоо
