NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (52 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Time zone
am: የሰዓት ሰቅ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
