NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (105 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Remove
az: Çıxart

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Area
az: Sahə

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Never
az: Heç vaxt

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Count
az: Say

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Goal
az: Məqsəd

en: Counter
az: Sayğac

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Key
az: Açar

en: Languages
az: Dillər

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Workflow
az: İş axını

en: author
az: müəllif

en: First day of week
az: Həftənin ilk günü

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Select
az: Seçin

en: Menus
az: Menyular

en: Default time zone
az: Defolt vaxt qurşağı

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Language code
az: Dil kodu

en: Space
az: Boşluq

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Check for updates
az: Yeniləmələri yoxlayın

en: not set
az: təyin olunmayıb

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Bundle
az: Paket

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Regional settings
az: Regional parametrlər

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Cancel account
az: Hesabı ləğv edin

en: Default country
az: Defolt ölkə

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki

en: Manage form display
az: Forma ekranını idarə edin

en: Include destination
az: Təyinat yeri daxil edin

en: Users may set their own time zone
az: İstifadəçilər öz vaxt zonalarını təyin edə bilərlər
