NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (60 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Project
bs: Projekt

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Picture
bs: Slika

en: User
bs: Korisnik

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Authored by
bs: Napisao

en: Role
bs: Uloga

en: Users
bs: Korisnici

en: Clone
bs: Klon

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Authored on
bs: Napisano

en: Languages
bs: Jezici

en: Activity
bs: Aktivnost

en: No statistics available.
bs: Nema dostupne statistike.

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Default time zone
bs: Defaultna vremenska zona

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima
