NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (148 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Add space
ca: Afegeix espai

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Area
ca: Àrea

en: Page
ca: Pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Never
ca: Mai

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Count
ca: Quantitat

en: Last update
ca: Última actualització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Other
ca: Altres

en: Role
ca: Rol

en: Goal
ca: Objectiu

en: Counter
ca: Comptador

en: Users
ca: Usuaris

en: Clone
ca: Clona

en: Close
ca: Tanca

en: Title:
ca: Títol:

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Browse
ca: Navega

en: Key
ca: Clau

en: Edit Menu
ca: Edita el menú

en: Languages
ca: Llengües

en: Activity
ca: Activitat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: author
ca: autor

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: First day of week
ca: Primer dia de la setmana

en: No statistics available.
ca: No hi ha cap estadística disponible.

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Visit
ca: Visita

en: Team
ca: Equip

en: Website
ca: Lloc web

en: All content types
ca: Tot tipus de continguts

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Translations
ca: Traduccions

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Hits
ca: Accessos

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Menus
ca: Menús

en: Default time zone
ca: Fus horari predeterminat

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Type:
ca: Tipus:

en: Space
ca: Espai

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Check for updates
ca: Comprova actualitzacions

en: not set
ca: no establert

en: Metric
ca: Mètric

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Bundle
ca: Embolcall

en: + Add
ca: + Afegeix

en: - All -
ca: - Tot -

en: Visits
ca: Visites

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Contents
ca: Continguts

en: Regional settings
ca: Paràmetres de regió

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Cancel account
ca: Cancel·la el compte

en: Default country
ca: País predeterminat

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Search by title
ca: Cerca per títol

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Include destination
ca: Incloure destinació

en: Resource Type
ca: Tipus de recurs

en: The node language code.
ca: El codi de llengua del node.

en: Users may set their own time zone
ca: Els usuaris poden establir el seu propi fus horari

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Add a new @entity_type.
ca: Afegeix un nou @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ca: No hi ha encara cap @entity_type. @add_link

en: Cancellation method
ca: Mètode de cancel·lació
