NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (128 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Never
el: Ποτέ

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Desc
el: Φθί

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Other
el: Άλλο

en: Role
el: Ρόλος

en: Users
el: Χρήστες

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: Key
el: Κλειδί

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: author
el: συγγραφέας

en: First day of week
el: Πρώτη ημέρα της εβδομάδας

en: No statistics available.
el: Δεν υπάρχουν στατιστικά.

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Visit
el: Επίσκεψη

en: Website
el: Ιστοσελίδα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Hits
el: Εμφανίσεις

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Select
el: Επιλογή

en: Menus
el: Μενού

en: Default time zone
el: Προεπιλεγμένη ζώνη ώρας

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Sitemap
el: Χάρτης ιστοτόπου

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Space
el: Διάστημα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Check for updates
el: Έλεγχος για ενημερώσεις

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Bundle
el: Ομάδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Regional settings
el: Τοπικές ρυθμίσεις

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Cancel account
el: Απενεργοποίηση λογαριασμού

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Asc
el: Αύξ

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου

en: Add a new @entity_type.
el: Προσθέστε ένα νέο @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
el: Δεν υπάρχει ακόμη @entity_type. @add_link
