NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (141 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Add space
et: Lisa tühik

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Confirm
et: Kinnita

en: Remove
et: Eemalda

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Project
et: Projekt

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Area
et: Pindala

en: Page
et: Lehekülg

en: Database
et: Andmebaas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Count
et: Arv

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Authored by
et: Autor

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Desc
et: Kahanev

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Counter
et: Loendur

en: Users
et: Kasutajad

en: Clone
et: Klooni

en: Close
et: Sulge

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Browse
et: Sirvi

en: Key
et: Võti

en: Edit Menu
et: Muuda menüüd

en: Languages
et: Keeled

en: Activity
et: Tegevus

en: Workflow
et: Töövoog

en: author
et: autor

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: No statistics available.
et: Statistikat pole.

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Translations
et: Tõlked

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Hits
et: Tabamused

en: Select
et: Vali

en: Menus
et: Menüüd

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Language code
et: Keele kood

en: Space
et: Ruum

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Check for updates
et: Uuenduste kontrollimine

en: not set
et: pole määratud

en: Metric
et: Meetermõõdustik

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Variants
et: Variandid

en: Bundle
et: kogum

en: + Add
et: + Lisa

en: - All -
et: - Kõik -

en: Visits
et: Külastused

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Regional settings
et: Regionaalseaded

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Cancel account
et: Konto kustutamine

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Include destination
et: Lisa sihtkoht

en: Users may set their own time zone
et: Kasutajad võivad enda ajavööndi ise määrata

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Add a new @entity_type.
et: Lisa uus @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
et: Ühtegi @entity_type pole loodud veel. @add_link
