NodeHive Core (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (126 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Add space
eu: Eremua gehitu

en: Status
eu: Egoera

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Project
eu: Proiektua

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Url
eu: URLa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Time zone
eu: Ordu eremua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Desc
eu: Beheraka

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Clone
eu: Klonatu

en: Close
eu: Itxi

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Key
eu: Giltza

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Activity
eu: Aktibitate

en: author
eu: egilea

en: First day of week
eu: Asteko lehenengo eguna

en: No statistics available.
eu: Estatistikarik ez erabilgarri.

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Content Browser
eu: Eduki nabigatzailea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Content Type
eu: Eduki Mota

en: Select
eu: Aukeratu

en: Menus
eu: Menuak

en: Default time zone
eu: Ordu eremu lehentsia

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Check for updates
eu: Eguneraketak bilatu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Sessions
eu: Sesioak

en: Variants
eu: Aldaerak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Visits
eu: Bisitak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Regional settings
eu: Herrialde ezarpenak

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Cancel account
eu: Kontua ezabatu

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Top Pages
eu: Orrialde bisitatuenak

en: Bounce Rate
eu: Errebote portzentaia

en: Asc
eu: Goraka

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Add a new @entity_type.
eu: Gehitu @entity_type berria.
